Hej!

Znalazłeś się na blogu prowadzonym przez dwie nastolatki, pełne wiary w siebie i nadziei! Możecie śledzić nasze życie, obserwować jak dążymy do własnych celów, jak dzięki przyjaźni wiele zdobywamy i przeżywamy, jak spełniamy marzenia - możecie nas wspierać i nam dopingować! Zapewniamy cię, że odwdzięczymy się!

poniedziałek, 30 maja 2011

Hej tu Edyta =)

Chwilka odetchnienia.
Jestem ostatnio mega zalatana. Zapewne ja jak i Okta nie będziemy często pisać, bo dużo mamy na głowie ale postaramy się! Cóż żeby nie przecidłużać ...

Wycieczka
Ostatnio byłam na wycieczce było świetnie. Uśmialiśmy się z naszego wychowawcy, ale nie będę komentować jego zachowania- hehe. (pompki w środku nocy). Miło było tak beztrosko poleżeć na plaży.

Przegląd Piosenki
Okta śpiewała!! Pięknie się prezentowała! Znakomiy wykon, choć nic nie zajęła. Niedługo relacje, wrażenia mam nadzieje, że ona opisze =) I barrrrdzo wysoki poziom...

Turniej
Szykuję się na turniej. Ogarniam całą choreografię. Mam dużo prób, dzisiaj ćwiczyliśmy 3 godziny ii skończyliśmy układ!!
Turniej już 11 cczerwca. Będą zdjęcia, filmiki =)
Ćwiczę również choreografię z mini formacji (z dziewczynami)

Plany na przyszłość?
Są ogromne! szczególnie na wakacje. Nie chcę się za bardzo rozpisywać, bo nic nie jest pewne. Oczywiście wszystko związane z muzyką i ciężką pracą. Myślimy o nagraniu DEMO, które z resztą nam się przyda i o wyjeździe na pewien festiwal, ale o tym później. Cóż jest jeszcze jedna wiadomość - o niej w przyszych notkach. (ciiicho)

To wszystko... niedługo zdjęcia i filmik z przeglądu!
Pozdrawiam <3

1 komentarz:

  1. będę czekać z niecierpliwością na filmiki :)

    OdpowiedzUsuń