Hej!

Znalazłeś się na blogu prowadzonym przez dwie nastolatki, pełne wiary w siebie i nadziei! Możecie śledzić nasze życie, obserwować jak dążymy do własnych celów, jak dzięki przyjaźni wiele zdobywamy i przeżywamy, jak spełniamy marzenia - możecie nas wspierać i nam dopingować! Zapewniamy cię, że odwdzięczymy się!

wtorek, 14 czerwca 2011

TURNIEJTURNIEJ!

U góry widać zdjęcia z jakże wspaniałego turnieju... Cóż... nie było to wszystko dopracowane tak jak miało być. Jeśli chodzi o całokaształt turnieju i nasz taniec. Miejmy jednak nadzieję, że za rok będzie tak jak rok temu! Mimo wszystko po tak ciężkich przeżyciach na treningach i strachu, że się z niczym nie wyrobimy - zatańczyłyśmy ("Who run the world ?! Girls!! :D)  i to całkiem nieźle, no ale na 3 miejsce.
To zdjęcia z formacji. Niedługo dodam filmik i zdjęcia z mini formacji.

Jeśli chodzi o moje samopoczucie - jest znakomite! Wakacje coraz bliżej, średnia 5.0, śpiew i taniec. Czego chcieć więcej? Póki co ciężka praca, ale mamy nadzieję, że nam się uda, a jak już coś wyjdzie to z Oktą poinformujemy =)

Pozdrawiam!
Edyta


2 komentarze:

 1. Też się cieszę, że wkrótce wakacje. Ach...
  Trzecie miejsce i tak jest znakomite. ;*

  Może w wolnej chwili lookniesz:

  swiat-na-100-latek.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzecie miejsce jest dobre!Przynajmniej podium;)Miło czytać i patrzeć jak spełniacie marzenia...Też kocham śpiewać i tańczyć.

  Zapraszam do komentowania i, do obserwatorów:

  paula-kloss.blogspot.com

  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń